masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp

Apaydın Yapı Malzemeleri ve Ticaret Limited Şirketi

Hakkımızda

1985 yılında termosifon imalatı ile ticari faaliyetlerine başlayan Apaydın Yapı,1993 yılında yapılan değişiklikle inşaat ve yapı malzemeleri pazarlama işine başla

Bu tarihten itibaren her geçen yıl ürün yelpazesini genişleterek kendi sektöründe belirleyici ve söz sahibi olmayı hak etmiştir.

Aynı zamanda bir aile şirketi olan firma bugün 800'ü aşkın müşteri portföyü ile nalburiye sektöründe kendinden söz edilir konuma gelmiştir. İlkeli hareket etmeyi kendine kural olarak kabul eden firm müşteri memnuniyetini azami seviyeye cıkartmak,istikrarlı bir pazar yapısı oluşturmak,ülke ekonomisine katma deger kazandırmak,yeni ve kaliteli ür yelpazesine ilave etmek ve Apaydın markasını ülke çapında tanınan bir marka haline getirmek şirketimizin en başta gelen hedeflerind Bu hedefe ulaşabilmek için de;

*Tutarlı olmak;yani verilen sözlerin arkasında durmak ve verilen sözle,yapılan işin tutarlı olması.

*Kalite;gerek pazara sunulan ürünlerin kalitesi,gerekse bu ürünleri müşterilerimize ulaştırırken ortaya koydugu hizmet kalitesinden asla ödün vermeyerek "her müşteri bir kaledir,onu fethetmek ve sahiplenmek gerek" ilkesini benimsemiştir.

*Takım çalışması yapmak;bizler ticari başarının,tek kişinin elde edebileceQi bir sonuç deQil,uyumlu ve ilkeli bir takım çalışmasının sonucu olabileceQine inanı Bunun için satış grubu,muhasebe grubu ve sevkiyat grubu ile bir bütünlük içinde çalışıyoruz.

*Bu hedeflere,bu misyonla ulaşmanın mümkün olduguna inanıyor,misyondan sapma olursa hedefi tutturamayacagımız bilinci ile hareket etmekteyiz.

 

Çalışma Koşullarımız;

*Firmamız günün şartları dogrultusunda ürün fiyatlarını degiştirebilir veya kampanyalı satış gerçekleştirebilir.

*Basım hatalarından kaynaklanan yanlışlardan firmamız sorumlu deQildir.

*Bazı ürünlerin iskonto oranları aylık bazda degişmektedir.

*Satışlarımızda Kredi Kartına tek çekim nakit iskonto uygulanır. Kredi kartı taksit yapılması durumunda vadeli iskonto uygulanır.

 

APAYDIN YAPI MALZEMELERİ  ve TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

TAHSİLAT